O spoločnosti

Spoločnosť AWAS s.r.o. bola založená v roku 1995.

Jej pôvodný obchodný názov bol SCHNEIDER – tlaková vzduchotechnika s.r.o. a začala pôsobiť ako autorizovaný predajca a servisné stredisko pre značku SCHNEIDER DRUCKLUFT (Nemecko) na území Slovenska.

Od začiatku sa venujeme predaju kompresorov, zariadení na úpravu stlačeného vzduchu, pneumatického náradia, potrubných rozvodov stl. vzduchu a súvisiaceho príslušenstva.

Spolu s predajom poskytujeme služby akými sú poradenstvo pri návrhu kompresorových staníc, ale aj vypracovanie samotného návrhu spolu s úpravou stlačeného vzduchu, návrhu potrubného systému pre rozvod stlač. vzduchu, ako i inštalácie a montáže týchto zariadení.

Na všetky nami dodávané produkty poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

V roku 1999 sme začali spolupracovať s firmou KV Limited (Veľká Británia) v oblasti pneumatických komponentov a systémov pre automatizáciu (valce, ventily, regulátory, vákuum..). Stali sme sa výhradným zástupcom pre SR a následne zmenili obchodné meno na dnešné AWAS s.r.o.

Postupne sme našu spoluprácu rozšírili ešte s firmou JOHN GUEST Ltd. (Veľká Británia) a AIRCOM (Taliansko), pre oblasť potrubných systémov pre stlačený vzduch, so spoločnosťou AVM Automation (Francúzsko), ktorá je výrobcom pneumatických manipulátorov, Piab (Švédsko) – automatizačná technika a robotika EOAT, MORALI (Nemecko) – vákuová technika.

V roku 2008 sa KV Limited stala akvizíciou spoločnosti Parker Hannifin, a tak sme sa prirodzeným spôsobom začlenili do distribútorskej siete pre značku PARKER prednostne v oblasti pneumatiky, ale tiež úpravy a filtrácie vzduchu, ako aj v iných oblastiach.

Našim cieľom je byť kvalitným partnerom pre každého, kto stlačený vzduch využíva pri svojej práci a potrebuje odbornú pomoc v tejto oblasti.

Dnes ponúkame široký sortiment spoľahlivých výrobkov spolu s kvalitnými službami – kvalifikované poradenstvo, technické riešenia, predaj, inštalácie a montáže, servis.

Našich zákazníkov obslúžime v našej predajni v Bratislave, alebo priamo v ich prevádzkových priestoroch prakticky kdekoľvek na Slovensku.

PRODUKTY SPOLOČNOSTI

Naša firma zastupuje renomované značky v oblasti výroby, úpravy a využitia stlačeného vzduchu: Schneider airsystems, Parker, John Guest, Aircom, Piab, Morali, AVM Automation.

Zobraziť produkty